Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Філіпп Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Сінолиций А. П. 
Непряме зважування породи у ковші кар'єрних екскаваторів / А. П. Сінолиций, Ю. Б. Філіпп, М. М. Максимов // Електротехн. та комп'ют. системи. - 2011. - Вип. 3. - С. 323-324. - укp.

Розглянуто питання розробки системи непрямого зважування породи у ковші кар'єрних екскаваторів з використанням сигналів датчиків параметрів електроприводів підйому та напору.

Рассмотрены вопросы разработки системы косвенного взвешивания породы в ковше карьерных экскаваторов с использованием сигналов датчиков параметров электроприводов подъема и напора.

The problems of developing a system of indirect weighing of rocks in the bucket mining excavators by using the sensor signals the parameters of electric lift and pressure.


Індекс рубрикатора НБУВ: И220-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29197 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сінолиций А. П. 
Особливості формування реактивної потужності в установках з ударно-циклічними навантаженнями / А. П. Сінолиций, В. А. Кольсун, Ю. Б. Філіпп, Р. І. Сірманов // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2012. - Вип. 3. - С. 219-221. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто принципи формування реактивної потужності в установках з ударно-циклічним навантаженням. Показано, що похідна реактивної потужності під час накиду навантаження є досить обмеженою величиною, що сприяє полегшенню роботи фільтрокомпенсаційних пристроїв в установках з ударно-циклічними навантаженнями. Приведено можливі варіанти компенсації реактивної потужності засобами електропривода на прикладі кліті N 8 НЗС-900/700/500 ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".


Індекс рубрикатора НБУВ: К621-52-041.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Філіпп Ю. Б. 
Режими енергоспоживання субабонентів на підстанціях ПАТ "Кривбасзалізрудком" / Ю. Б. Філіпп, М. М. Максимов, О. В. Коваль // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 38. - С. 74-77. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто режими енергоспоживання активної та реактивної електроенергії на підстанціях ПАТ "Кривбасзалізрудком", які одержано за допомогою автоматизованої системи комерційного енергообліку, проаналізовано режими роботи насосних станцій субабонента ВАТ "Кривбасводоканал". Рекомендовано використовувати пристрої плавного пуску та перетворювачі частоти для насосних установок.


Індекс рубрикатора НБУВ: И33-421.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гущин Д. В. 
Визначення енергетичних показників електроприводів установок вакуумної металізації рулонних матеріалів / Д. В. Гущин, Ю. Б. Філіпп // Гірн. вісн.. - 2015. - Вип. 99. - С. 33-35. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Питання підвищення ефективності енерговикористання та енергозбереження набувають все більшої актуальності. Використання регульованих електроприводів для забезпечення якості технологічних процесів сприятливо впливає як на якість технологічної продукції так і на зменшення споживання активної енергії. В свою чергу, сучасний регульований електропривод здійснюється засобами перетворювальної техніки, які сприймаються мережею як нелінійні елементи, що суттєво впливає на показники якості споживання електроенергії. Відомо, що якість електроенергії безпосередньо впливає на збільшення збитків на промислових підприємствах, у тому числі, і до підвищення втрат електроенергії. Електроприводи як електромеханічні об'єкти управління сучасних промислових агрегатів характеризуються досить складною механічною частиною, яка являє собою багатомасову систему з пружними зв'язками та зазорами в них. Крім того, робочі органи окремих механізмів, складних технологічних комплексів можуть бути пов'язані між собою через оброблюваний матеріал або виріб. Електрична частина електроприводів може бути багатодвигунною і виконуватися з живленням електродвигунів як від загальних, так і від індивідуальних перетворювачів, що визначає їх взаємний вплив один на одного. На основі технологічних параметрів вакуумної установки, особливостей режимів роботи багатодвигунного електропривода перемотувального пристрою для металізації тонких рулонних матеріалів (плівка, папір) для одностороннього та двохстороннього алюмінування були розглянуті зміни параметрів електропривода в статичних і динамічних режимах роботи. Визначені та побудовані енергетичні показники електроприводів установки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З291

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Максимов М. М. 
Формування еквівалентного струму асинхронного двигуна з модуляцією керуючої дії / М. М. Максимов, Ю. Б. Філіпп, Р. О. Рибкін // Гірн. вісн.. - 2015. - Вип. 99. - С. 107-111. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

На підставі того, що асинхронні двигуни з різних причин виходять з ладу (через перевантаження, несприятливі умови навколишнього середовища, низьку якість мережі живлення та ін.) визначено необхідність проведення комплексу ремонтних робіт, в результаті яких двигун можна повторно експлуатували протягом тривалого часу. Визначено найбільш вразливе місце електричної машини під час проведення ремонтних робіт. На підставі відомих раніше публікацій, в яких зазначається можливості дослідження реальних характеристик відремонтованого двигуна, було проведено якісний аналіз із зазначенням існуючих недоліків, які були б максимально зменшені з використанням запропонованої системи. У результаті, запропоновано декілька варіантів зміни електромагнітної енергії обмоток двигуна, що дасть можливість навантажити його виключаючи можливість механічного впливу на вал. Дані обставини наочно обгрунтовуються наведеними формулами зміни частоти, напруги живлення та моменту. Для представлення режимів роботи електричної машини у повному циклі навантаження наведено графік штучної та природної механічних характеристик із зазначенням усіх робочих точок. Для доведення реальної працездатності запропонованої системи проведено її моделювання з повним циклом навантаження та представлені результати у вигляді осцилограм фазових координат довільно обраного двигуна. Величина статичного навантаження обиралась згідно з умов дотримання номінального струму та не перевищення перевантажувальної здатності асинхронного двигуна. Оскільки, за мету роботи ставилось не лише створення універсальної моделі, а й економічно вигідної - було додатково визначено потужність, яка виділялась у вигляді втрат та побудовано її осцилограму.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Філіпп Ю. Б. 
Дослідження енергетичних показників тягової підстанції тролейбусів Кривого Рогу / Ю. Б. Філіпп, А. В. Бєлоус // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 42. - С. 114-118. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Визначення енергетичних показників тягової підстанції в районі підстанції Ленинская-2, що обслуговує маршрути тролейбусів N 3, 17 наукове обгрунтування і розробка методів розрахунку показників якості електроенергії, що дозволяють підвищити енергоефективність тягових підстанцій міських тролейбусів. Підвищити енергетичну ефективність роботи тягового електроприводу можливо за рахунок використання енергії гальмування великовантажних кар'єрних самоскидів, застосувавши рекуперативне гальмування, як основний спосіб електричного гальмування, визначення енергетичних показників тягової підстанції в районі підстанції Ленинская-2, що обслуговує маршрути тролейбусів N 3, 17 наукове обгрунтування і розробка методів розрахунку показників якості електроенергії, що дозволяють підвищити енергоефективність тягових підстанцій міських тролейбусів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О832.71

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сінчук О. М. 
Методологія оцінки та формування енергоефективних режимів споживання електроенергії на залізорудних підприємствах / О. М. Сінчук, Ю. Б. Філіпп, М. М. Максимов, А. М. Ялова // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 42. - С. 136-141. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Виконано аналіз процесу визначення і заявки лімітів енергоспоживання на залізорудних підприємствах і встановлено, що норми питомого електроспоживання визначаються за умов невизначеності практично без достатнього аналізу процесу та рівнів електроспоживання, промислових показників роботи підприємства та розвитку геологічних умов на перспективу. За перевищення ліміту електроенергії з підприємств стягується штраф за споживані величини перебору електроенергії. Розглянуто методологічні аспекти оцінки та формування енергоефективних режимів споживання електроенергії на залізорудних підприємствах, запропоновано методи інтервального прогнозування споживання електроенергії. Для прогнозування електроспоживання з урахуванням зміни різних факторів може бути створена інформаційна база даних рівнів споживання електроенергії підприємствами галузі. Розроблено методику і блоксхеми алгоритмів одержання тимчасових і факторних моделей енергоспоживання. Розроблено алгоритм визначення статей видаткової частини електробалансів технологічних приймачів. Запропоновані заходи дозволяють проводити визначення рівня енергопостачання підприємства, встановлювати раціональні норми, здійснювати прогнозування його зміни у ході роботи підприємства й контролювати наднормативні витрати електроенергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: И332.3-42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Сінчук О. М. 
Тенденції розвитку і удосконалення електрообладнання скіпових підйомних установок шахт / О. М. Сінчук, Ю. Б. Філіпп, Ю. М. Кутовий // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 47. - С. 20-26. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз напрямків розвитку електроприводів скіпових підйомних установок і дослідження режимів їх енергоспоживання в умовах залізорудних шахт Кривбасу. Для досягнення зазначеної мети в роботі виконано аналіз тенденцій виготовлення механічного і електричного обладнання підйомних установок відомими виробниками у світі, розглянуто стан електроприводів змінного і постійного струму скіпових підйомних установок шахт, проведено дослідження режимів енергоспоживання електроприводів та визначені питомі витрати електроенергії і питома вартість електроенергії при роботі скіпових підйомних установок ПАТ "Кривбасзалізрудком". Основну увагу приділено статистичним даним споживання електроенергії шахт з використанням автоматизованих систем комерційного і технічного обліку електроенергії шахт, дослідженню питомих витрат електроенергії та її вартості, а також аналізу технічних характеристик силового електрообладнання шахтних підстанцій та підйомних установок. Енергоспоживання силового електрообладнання підйомних установок шахт розглянуто в комплексі з видобутком залізної руди та різними видами систем електроприводів підйомних установок, які експлуатуються в Кривбасі, що дозволяє аналізувати вплив різних факторів на енергетичні та економічні показники підйомних установок при видобутку руди. Використання результатів роботи надає можливість в умовах різних шахт грунтовно визначити шляхи модернізації механічного і електричного обладнання підйомних установок та розробити вимоги до режимів роботи з метою мінімізації витрат на електроенергію. Проаналізовано графіки видобутку руди і споживаної електроенергії електроприводів скіпових підйомних установок провідних шахт ПАТ "Кривбасзалізрудком", а також розраховані фактичні рівні питомих витрат електроенергії та її вартості на цих шахтах. Основними результатами роботи є рекомендації по використанню енергоефективних систем електроприводів підйомних установок з частотно-регульованим електроприводом на базі синхронних і асинхронних двигунів та рекомендації з практичних розрахунків визначення показників споживання електроенергії в шахтних мережах живлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: И166-53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кальмус Д. О. 
Особливості роботи електровозного транспорту в умовах залізорудних шахт / Д. О. Кальмус, Ю. Б. Філіпп, Т. М. Берідзе // Мікросистеми, Електроніка та Акустика. - 2021. - 26, № 2. - С. 55-60. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Наведено результати дослідження роботи шахтного електровозного транспорту (ЕВТ). Відзначено, що шахтні електровози (ШЕВ) є основним видом транспорту під час переміщення гірської породи у межах одного горизонту. Реалізація максимальної продуктивності ШЕВ зводиться до зменшення часу простоїв, що призводить до зменшення часу рейсу та збільшення середньої швидкості руху составу. Дослідження роботи ЕВТ в умовах залізорудної шахти показали, що основними факторами, що впливають на роботу ШЕВ є такі, що безпосередньо діють на електромеханічну систему у зоні контакту колеса з рейкою (коефіцієнт зчеплення), та пантографу з контактним дротом (рівень напруги живлення електроприводу). Тому вплив цих факторів необхідно обов'язково враховувати під час роботи ШЕВ. Інші фактори мають випадковий характер, і не діють протягом усього часу роботи електровозів, тому, для зменшення їх впливу, достатньою умовою є виконання запобіжних заходів, таких як упровадження систем плавного пуску, застосування алгоритмів енергоефективного управління, систем моніторингу та діагностики обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: И166-53 + И168.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Гірнича справа   
10.

Сінчук О. М. 
Засадничі імперативи сутності аналізу енергоємності видобутку залізорудної сировини на підземних підприємствах Кривбасу / О. М. Сінчук, Т. М. Берідзе, І. О. Сінчук, Ю. Б. Філіпп // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 53. - С. 40-47. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета статті - визначення найбільш енергоємних складових виробничого потенціалу підземних підпри ємств залізорудної галузі Криворізького регіону. Дослідження взаємодії та проведення порівняльного аналізу виділених складових елементів. Для дослідження поставленого завдання застосована методологія системного підходу та методи системного аналізу задля виділення енергоємних елементів складної виробничої системи. Проведено порівняльний аналіз на засадах методології багатофакторного регресійного аналізу. Виділено найбільш енергоємні складові на підземних підприємствах залізорудної промисловості, відповідно до концептуальних положень щодо управлінських процесів споживання електроенергії на підприємствах залізорудної промисловості. Доведено, що такими енергоємними елементами для залізорудних підприємств Кривбасу є скіпові підйомні установки, дробильно-сортувальна фабрика, водовідливні установки, вентиляційні установки. Показана взаємодія виділених системних елементів виробничої системи залізорудного підприємства. Побудовані регресійні моделі дозволили більш детально дослідити енергоємні складові щодо залізорудних підприємств. Проведений порівняльний аналіз дозволив окреслити проблемні питання щодо практичного застосування результатів моделювання для ш. "Гвардійська". З'ясовано, що специфічні технологічні процеси, які відбуваються на ш. "Гвардійська" потребують перевірки складових факторів впливу. Загалом, для підземних підприємств Кривбасу характерним є негативний вплив на загальне споживання електричної енергії факторів, які характеризують роботу складової дробильно-сортувальної фабрики. На основі аналізу отриманих моделей формуються відповідні управлінські рішення щодо видобутку залізорудної сировини на підприємствах Кривбасу. Отримані відповідні кількісні показники факторів впливу на енергоємність складових виробничої системи залізорудних підприємств Кривбасу. Визначені негативний та позитивний вплив на загальне споживання електроенергії складових виробничої системи, а саме: скіпові підйомні установки, дробильно-сортувальна фабрика, водовідливні установки, вентиляційні установки. Для всіх підприємств, що аналізувались, характерним є негативний вплив на загальне споживання електроенергії складової, яка визначає дробильно-сортувальну фабрику. Вважається доцільним збільшити обсяг інформаційного простору задля більш ретельного опису та визначення характеристик енергоємних складових, що впливають на видобуток залізорудної сировини на підприємствах Кривбасу.


Індекс рубрикатора НБУВ: И332.301 + И-42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського